Gdańsk

Meble tworzone ręcznie od 1994 roku

Dbamy o środowisko wykorzystując odpady

Światowy poziom unikatowego designu

Materiały tylko najwyższej jakości

Kolekcje mebli kuchennych z dostawą do Gdańska

Kuchnie na wymiar w unikalnej i zrównoważonej technologii, wyrafinowanym wzornictwie i niestandardowej produkcji

Gdańskie firmy mają bardzo długą historię wytwarzania doskonałej jakości mebli. Nasze wieloletnie know-how pozwala świetnie wpasować się w ten nurt poprzez kreowanie unikatowych, szytych na miarę kolekcje z wszechstronnymi rozwiązaniami w nieszablonowym stylu, poprzez które trafiamy w najbardziej wysublimowane gusta. Azure to przemyślane i starannie wyselekcjonowane kolekcje najciekawszych projektów, zbiór nastrojów, narzędzie, za pomocą którego można swobodnie uzyskać dostęp do niemal nieskończonej liczby kombinacji.

Hoker G1 o niezwykle oryginalnej formie. W całości został wyprodukowany z wysokiej jakości litego, trwałego drewna dębowego lub bukowego oznaczonego certyfikatem FSC. Cały proces produkcyjny począwszy od pozyskania drewna poprzez jego selekcję, suszenie, kształtowanie - aż do uzyskania gotowego wyrobu w postaci krzesła odbywa się w naszej firmie. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów, a nie tańszych zamienników wpływa na wygląd, wytrzymałość i stabilność krzeseł służących nawet przez kilka pokoleń. Skutecznie ożywia aranżację każdej kuchni, a w szczególności zaprojektowaną w stylu minimalistycznym, industrialnym oraz loftowym.

meble w kuchni na wymiar Azure

szuflada w kuchni na wymiar Azure

Włoskie uchwyty wysokiej jakości, prestiżowej marki Bosetti Marella. Wszystkie dostępne kolekcje uchwytów projektowane i produkowane są w 100% we Włoszech, zgodnie z najnowszymi trendami światowego designu.

półki w kuchni na wymiar Azure

Zapraszamy do naszej inspirującej przestrzeni

Usiądź wygodnie i odwiedź showroom Azure w 3D będąc choćby w najdalszym zakątku świata!

Zapraszamy Cię na wirtualny spacer z niezapomnianym widokiem naszych kuchni.

Znajdź nas na mapie

Nasza siedziba znajduje się w Elblągu, ale to tylko pół godziny drogi od Gdańska!

Dom nad jeziorem koło Gdańska

Wariant kuchni n°577 - Gdańsk

Wariant kuchni n°579 - Gdańsk

Produkty Zero Waste

Kupując produkty oznaczone tym symbolem, wspierasz naszą odpowiedzialną produkcję. Dziękujemy!

Zero Waste Products

Kupując produkty oznaczone tym symbolem, wspierasz naszą odpowiedzialną produkcję. Dziękujemy!

Autorskie akcesoria kuchenne z litego drewna

Produkty Zero Waste

Personalizowane akcesoria kuchenne

Baza wiedzy

kuchnia na wymiar
Blog

Jak wybrać wymarzoną kuchnię?

Jak wybrać wymarzoną kuchnię? Wybór wymarzonej kuchni może być trudnym zadaniem, jednak poniżej przedstawimy kilka wskazówek, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru:   Określ swój

Czytaj więcej »

Przestrzeń kuchenna powinna zostać zaprojektowana zgodnie z tzw. trójkątem roboczym tak, aby kuchnia była funkcjonalna dla osoby poruszającej się w niej. Trójkąt roboczy jest ergonomicznym ustawieniem trzech sprzętów AGD: lodówki, zlewu i kuchenki, które zgodnie z zasadami ergonometrii muszą być umieszczone na wierzchołkach trójkąta narysowanego w odniesieniu do rzutu pomieszczenia. Projektując należy pamiętać, aby łączna długość ramion trójkąta roboczego nie wynosiła więcej niż 7 metrów, a kolejność ustawianych sprzętów AGD w kuchni powinna być stała, czyli: lodówka, zlewozmywak, kuchenka (płyta grzewcza).

Meble kuchenne powinny być wykonane z najwyższej jakości materiałów, aby mogły służyć przez wiele lat. Najlepiej sprawdzą się meble wykonane na wymiar, które będą funkcjonalne i wyprodukowane według naszych potrzeb.

Meble kuchenne mogą być wykonane z płyty MDF lakierowanej, z forniru naturalnego lub niekiedy z litego drewna.

Meble kuchenne na wymiar najlepiej zamówić w salonie meblowym, w którym możliwe będzie obejrzenie mebli, sprawdzenie ich jakości i sposobu wykończenia. To również najlepszy sposób, aby poznać sposób realizacji zamówień producenta mebli.

Standardowa wysokość dolnych szafek kuchennych wynosi 72 cm, a odległość odległość pomiędzy blatem, a górnymi szafkami powinna wynosić co najmniej 60 cm.

Meble kuchenne na wymiar wykonują producenci mebli, którzy posiadają swoje wyspecjalizowane fabryki oraz niezbędną wiedzę opartą na wieloletniej tradycji

Najlepiej wybrać styl kuchni, który będzie ponadczasowy. Sezonowe trendy szybko przemijają, a kuchnia zostanie w domu przez wiele lat. Należy wybrać taki styl, który jest zgodny z naszymi upodobaniami i spójny z pozostałą częścią domu.

Wykonanie mebli kuchennych na wymiar może obejmować samą produkcję mebli według przesłanego projektu klienta lub może zawierać również przygotowanie projektu oraz montaż wyprodukowanych mebli. Wszystkie te parametry wpływają na końcowy koszt mebli kuchennych, a koszt ten uzależniony jest również od wybranych materiałów i akcesoriów przez klienta.

Czas produkcji kuchni wynosi od 8 do 12 tygodni, a następnie należy doliczyć ok 5 dni roboczych montażu w przypadku średniej wielkości kuchni.

Czas trwania montażu kuchni uzależniony jest zawsze od jej wielkości. Im większa kuchnia, im bardziej skomplikowana, tym dłużej będzie trwać montaż. Przy średniej wielkości kuchni, zazwyczaj trwa on ok. 5 dni roboczych.

Agnieszka Adamek Azure Meble

Agnieszka Adamek

W branży meblarskiej pracuję od prawie 15 lat. Już jako studentka Uniwersytetu Gdańskiego, zaczęłam pracę w rodzinnej firmie STOLZEN, która wówczas była czołowym producentem frontów meblowych w Polsce i w Europie. Przez lata rozwijałam firmę, która z biegiem lat poszerzyła swój asortyment o wysokiej jakości meble na wymiar, produkowane dla Klientów z Polski, Wielkiej Brytanii oraz Skandynawii. Po wielu latach zgłębiania wiedzy, w 2022 roku stworzyłam własną markę AZURE, która kładzie nacisk nie tylko na jakość produkowanych mebli, lecz także na sposób ich wytwarzania i poziom obsługi Klientów. Rok 2022 stał się dla mnie początkiem produkcji wysokiej klasy zindywidualizowanych produktów, w tym głównie mebli kuchennych, jak również początkiem pełnienia funkcji Prezesa istniejącego od ponad 15 lat Elbląskiego Klastra Meblowego, zrzeszającego regionalnych liderów branży meblarskiej.

AZURE to czołowy, polski producent najwyższej jakości mebli kuchennych, wytwarzanych głównie z naturalnych materiałów takich jak fornir czy lite drewno, ale także MDF, które w połączeniu z kamieniem tworzy niepowtarzalny efekt w postaci eleganckich oraz luksusowych mebli wytwarzanych z dbałością o najmniejszy detal.

Azure Stolzen - producent mebli kuchennych