Gdynia

Meble tworzone ręcznie od 1994 roku

Dbamy o środowisko wykorzystując odpady

Światowy poziom unikatowego designu

Materiały tylko najwyższej jakości

Kolekcje mebli kuchennych z dostawą i montażem w Gdyni

Kuchnie na wymiar w unikalnej i zrównoważonej technologii, wyrafinowanym wzornictwie i niestandardowej produkcji

Gdynia, to jedno z najlepiej rozwijających się miast w Polsce. Mieszkańcy Gdyni zasługują na najlepszej jakości kuchnie. Nasze wieloletnie know-how pozwala świetnie wpasować się w ten nurt poprzez kreowanie unikatowych, szytych na miarę kolekcje z wszechstronnymi rozwiązaniami w nieszablonowym stylu, poprzez które trafiamy w najbardziej wysublimowane gusta. Azure to przemyślane i starannie wyselekcjonowane kolekcje najciekawszych projektów, zbiór nastrojów, narzędzie, za pomocą którego można swobodnie uzyskać dostęp do niemal nieskończonej liczby kombinacji.

Hoker G1 o niezwykle oryginalnej formie. W całości został wyprodukowany z wysokiej jakości litego, trwałego drewna dębowego lub bukowego oznaczonego certyfikatem FSC. Cały proces produkcyjny począwszy od pozyskania drewna poprzez jego selekcję, suszenie, kształtowanie - aż do uzyskania gotowego wyrobu w postaci krzesła odbywa się w naszej firmie. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów, a nie tańszych zamienników wpływa na wygląd, wytrzymałość i stabilność krzeseł służących nawet przez kilka pokoleń. Skutecznie ożywia aranżację każdej kuchni, a w szczególności zaprojektowaną w stylu minimalistycznym, industrialnym oraz loftowym.

meble kuchenne Azure

szafka kuchenna na pieczywo i warzywa Azure

Włoskie uchwyty wysokiej jakości, prestiżowej marki Bosetti Marella. Wszystkie dostępne kolekcje uchwytów projektowane i produkowane są w 100% we Włoszech, zgodnie z najnowszymi trendami światowego designu.

półka kuchenna na wymiar

Zapraszamy do naszej inspirującej przestrzeni

Usiądź wygodnie i odwiedź showroom Azure w 3D będąc choćby w najdalszym zakątku świata!

Zapraszamy Cię na wirtualny spacer z niezapomnianym widokiem naszych kuchni.

Znajdź nas na mapie

Nasza siedziba znajduje się w Elblągu, ale to tylko godzina drogi od Gdyni!

Wariant zabudowy Hawa n°133 - Gdynia

Wariant spiżarki wolnostojącej n°563 - Gdynia

Wariant kuchni n°029 - Gdynia

Produkty Zero Waste

Kupując produkty oznaczone tym symbolem, wspierasz naszą odpowiedzialną produkcję. Dziękujemy!

Zero Waste Products

Kupując produkty oznaczone tym symbolem, wspierasz naszą odpowiedzialną produkcję. Dziękujemy!

Autorskie akcesoria kuchenne z litego drewna

Produkty Zero Waste

Personalizowane akcesoria kuchenne

Baza wiedzy

kuchnia na wymiar
Blog

Jak wybrać wymarzoną kuchnię?

Jak wybrać wymarzoną kuchnię? Wybór wymarzonej kuchni może być trudnym zadaniem, jednak poniżej przedstawimy kilka wskazówek, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru:   Określ swój

Czytaj więcej »

Meble kuchenne należy zamówić, gdy będzie możliwe dokonanie pomiarów pomieszczenia, w którym mają się one znaleźć. Według tych wymiarów zostaną wyprodukowane meble kuchenne.

Meble kuchenne powinny być wykonane z najwyższej jakości materiałów, aby mogły służyć przez wiele lat. Najlepiej sprawdzą się meble wykonane na wymiar, które będą funkcjonalne i wyprodukowane według naszych potrzeb.

Meble kuchenne mogą być wykonane z płyty MDF lakierowanej, z forniru naturalnego lub niekiedy z litego drewna.

Meble na wymiar można zamówić bezpośrednio w salonie meblowym producenta lub online poprzez skrupulatną współpracę klienta z producentem, umawiając pomiary, na podstawie których producent wykona projekt kuchni, którą następnie wyprodukuje oraz zamontuje.

Najłatwiejsze w utrzymaniu czystości są meble w odcieniach bieli, o matowym wykończeniu.

Meble kuchenne na wymiar wykonują producenci mebli, którzy posiadają swoje wyspecjalizowane fabryki oraz niezbędną wiedzę opartą na wieloletniej tradycji

Najlepiej wybrać styl kuchni, który będzie ponadczasowy. Sezonowe trendy szybko przemijają, a kuchnia zostanie w domu przez wiele lat. Należy wybrać taki styl, który jest zgodny z naszymi upodobaniami i spójny z pozostałą częścią domu.

Wykonanie mebli kuchennych na wymiar może obejmować samą produkcję mebli według przesłanego projektu klienta lub może zawierać również przygotowanie projektu oraz montaż wyprodukowanych mebli. Wszystkie te parametry wpływają na końcowy koszt mebli kuchennych, a koszt ten uzależniony jest również od wybranych materiałów i akcesoriów przez klienta.

Metr bieżący określa metr danego fragmentu mebli kuchennych. W takiej sytuacji pod uwagę nie jest brana wysokość czy głębokość mebli kuchennych, a wyłącznie długość 1 metra.

Meble kuchenne na zamówienie wymagają indywidualnego projektowania oraz produkcji. Czas i praca przy tego typu meblach jest o wiele bardziej skomplikowana niż przy produkcji standardowych mebli dostępnych od ręki.

Agnieszka Adamek Azure Meble

Agnieszka Adamek

W branży meblarskiej pracuję od prawie 15 lat. Już jako studentka Uniwersytetu Gdańskiego, zaczęłam pracę w rodzinnej firmie STOLZEN, która wówczas była czołowym producentem frontów meblowych w Polsce i w Europie. Przez lata rozwijałam firmę, która z biegiem lat poszerzyła swój asortyment o wysokiej jakości meble na wymiar, produkowane dla Klientów z Polski, Wielkiej Brytanii oraz Skandynawii. Po wielu latach zgłębiania wiedzy, w 2022 roku stworzyłam własną markę AZURE, która kładzie nacisk nie tylko na jakość produkowanych mebli, lecz także na sposób ich wytwarzania i poziom obsługi Klientów. Rok 2022 stał się dla mnie początkiem produkcji wysokiej klasy zindywidualizowanych produktów, w tym głównie mebli kuchennych, jak również początkiem pełnienia funkcji Prezesa istniejącego od ponad 15 lat Elbląskiego Klastra Meblowego, zrzeszającego regionalnych liderów branży meblarskiej.

AZURE to czołowy, polski producent najwyższej jakości mebli kuchennych, wytwarzanych głównie z naturalnych materiałów takich jak fornir czy lite drewno, ale także MDF, które w połączeniu z kamieniem tworzy niepowtarzalny efekt w postaci eleganckich oraz luksusowych mebli wytwarzanych z dbałością o najmniejszy detal.

Azure Stolzen - producent mebli kuchennych