Meble kuchenne w stylu Hampton

Meble kuchenne w stylu Hampton

kuchnia w stylu Hampton

Styl Hampton to styl wnętrzarski, który wywodzi się z amerykańskiego miasta Hampton w stanie Nowy Jork, zaś meble w tym stylu charakteryzują się eleganckim, tradycyjnym designem, który wprowadza do wnętrza przytulną, domową atmosferę.

 

Meble kuchenne w stylu Hampton są wykonane z naturalnych materiałów, takich jak drewno czy kamień. Dominują jasne, pastelowe kolory, takie jak błękit, kremowy, beżowy czy szary, które doskonale komponują się z wspomnianymi naturalnymi materiałami, takimi jak dąb, olcha czy marmur lub granit.

Charakterystyczna dla mebli kuchennych w stylu Hampton jest wyspa pełniąca pierwszoplanową rolę oraz eleganckie fronty szafek, ręcznie malowane na biało lub w pastelowych kolorach. Meble te mogą mieć prostą, klasyczną formę, ale również bogate zdobienia, które dodają im charakteru.

W stylu Hampton doskonale sprawdzą się też otwarte półki lub szafki z szybkami, które pozwalają na eksponowanie pięknych naczyń i akcesoriów kuchennych. Meble te mogą być ozdobione stylowymi uchwytami i drewnianymi akcentami, które wprowadzą do wnętrza dodatkowy element elegancji.

Agnieszka Adamek

Agnieszka Adamek

W branży meblarskiej pracuję od prawie 15 lat. Już jako studentka Uniwersytetu Gdańskiego, zaczęłam pracę w rodzinnej firmie STOLZEN, która wówczas była czołowym producentem frontów meblowych w Polsce i w Europie. Przez lata rozwijałam firmę, która z biegiem lat poszerzyła swój asortyment o wysokiej jakości meble na wymiar, produkowane dla Klientów z Polski, Wielkiej Brytanii oraz Skandynawii. Po wielu latach zgłębiania wiedzy, w 2022 roku stworzyłam własną markę AZURE, która kładzie nacisk nie tylko na jakość produkowanych mebli, lecz także na sposób ich wytwarzania i poziom obsługi Klientów. Rok 2022 stał się dla mnie początkiem produkcji wysokiej klasy zindywidualizowanych produktów, w tym głównie mebli kuchennych, jak również początkiem pełnienia funkcji Prezesa istniejącego od ponad 15 lat Elbląskiego Klastra Meblowego, zrzeszającego regionalnych liderów branży meblarskiej.